Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-11-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania INA shpk shpall vendin e lire te punes per Specialist Prokurimesh (M).

Preferohen kandidatura Meshkuj.


Detyrat

 • Mbulon proçeduren e prokurimit.
 • Organizon proçesin e shqyrtimit dhe analizimit ;
 • Përgjegjës për kryerjen në kohe dhe cilësi të inspektimit të dosjeve dhe raportimin për monitorimin e proçedurave të prokurimit,në përputhje me legjislacionin;
 • Kryen punë specifike të specialitetit që kanë të bëjne me rregullat e prokurimeve brenda rregullave,ligjeve dhe udhezimeve të përgjithshme ;
 • Realizon detyrat në përputhje me politikat e kompanise me standartet administrative dhe proçedurat teknike,me profesionalizem te larte;
 • Planifikon dhe përmbush detyrat e ngarkuara në menyrë profesionale dhe të pavarur;
 • Zbaton rekomandimet apo sugjerimet e eproreve me qëllim përmiresimin e praktikave apo. proçedurave
 • Kryen çdo detyrë tjetër që i caktohet nga përgjegjësi i sektorit gjithmonë në lidhje me fushen e veprimtaris të sektorit ku bën pjesë dhe legjislacionin në fuqi;
 • Raporton dhe përgjigjet direktë para eprorit mbi ecurine dhe performance e kryerjes se detyres.  

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet e larta ne degen Ekonomik, niveli Master Profesional;
 • Te kete njohuri dhe experience minimumi 3 vjecare ne Prokurimet.
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze (te folur dhe te shkruar);
 • Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi dhe nderveprimi ;
 • Te kete aftesi shume te mira per te marre vendime dhe permbushjen me sukses te objektivave te kerkuara ;
 • Aftesi te forta analitike dhe negociuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
 • Ofrohet pagese shume e kenaqeshme ne varesi te performance se kandidatit;
 • Kohezjatja e punes me orar te plote (full – time) ;
 • Ofrohen kushte komode pune.  
 • Kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme jane te lutur te dergojne CV-te ne adresen email- it [email protected]
 • duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne.

  Do te kontaktohen per interviste vetem kandidatet e perzgjedhur. Intervistat do te zhvillohen prane zyrave tona.  Nr Cel:0697391917

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


INA shpk

Ndertime civile, turistike, bujqesore, punime restaurimi, drejtimi dhe administrmi i pasurive te patundshme dhe per llogari te te treteve, etj. Tregetimi me shumice e pakice import eksport te mallrave te ndryshem industriale ushqimor, elektroshtepiake, fruta perime, etj. Tregtim pajisje elektrike, teknologjike industriale. Tregtim materiale hidraulike. Sherbim pastrimi, sherbim mirembajtje. Transport i mbetjeve urbane.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto INA shpk në WhatsApp Punët aktive të kompanisë