Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi Gjergj Fishta, 146, Qendra Alpas, Hyrja 1, Kati i gjashtë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-06-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Shoqeria "URT" eshte nje shoqeri me nje eksperience te vlefshme ne fushen e integrimit te sistemeve (System Integrator) audio/video/broadcasting/ IT me projekte dhe zgjidhje ne fushen elektronike, elektrike, elektromekanike, teknologjive hard dhe software, etj..

URT realizon projekte ne 180 grade duke perthithur kerkesat e klienteve nga faza fillestare e dizenjimit deri ne ate te realizimin dhe me tej te mirembajtjes se sistemeve te instaluara. 

Me qellim ofrimin e sherbimeve tona ne sa me shume sektore jemi ne kerkim te nje bashkepunetori per tu perfshire mes bashkepunetoreve tane ne departamentin e shitjeve.

Detyrat

 • Gjurmon tendencat e tregut dhe afron kliente potenciale per te realizuar bashkepunime me shoqerine. 
 • Prezanton dhe informon klientet mbi produktet dhe zgjidhjet qe ofron shoqeria. 
 • Pergatit dhe dergon ofertat prane klienteve duke i pershtatur me kerkesat/buxhetet e tyre.
 • Bashkepunon me sektorin tekniko-inxhinierik mbi optimizimin e zgjidhjeve te ofruara.
 • Ndjek ne vijimesi kontrata/kontaktet me klientet me te cilet shoqeria ka hyre ne marredhenie.     

Kualifikimet

 • Kandidati preferohet te jete i diplomuar ne deget Inxhinieri Telekomunikacioni, IT, ose Elektronike; 
 • Te kete eksperience ne nje ose me shume nga sektoret  e shitjes se produkteve dhe pajisjeve elektronike, elektrike, sistemeve audiovizuale/broadcasting, pajisje hardware ne sistemet e IT dhe/ose Telekomunikacionit. 
 • Te kete eksperience ne shitjen dhe marredheniet me klientet ne terren. 
 • Te njohe shume mire gjuhen angleze (njohja edhe e gjuhes italiane eshte nje avantazh);
 • Te njohe mire sistemin e raportimit dhe te ndjekjes se praktikave per te cilat eshte pergjegjes.     

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV  ne adresen: [email protected]  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".