Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DENTAL GB

Një staf italo-shqiptar i udhëhequr nga dott. Giovanni Bona, mjek implantolog nga Torino (Itali),i cili e ka bazuar eksperiencën e tij në kërkimet më të avancuara për t’i kthyer pacientëve të tij buzëqeshjen në përditshmërinë e tyre. Numeron rreth 20 mijë implante të vendosura në më shumë se 25 vite karrierë, përvecse ka drejtuar dhe përgatitur më shumë se 300 mjekë stomatologë. Klinika e Tiranës i ofron pacienteve vlera informue...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • TIRANE Njesia nr.5, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Godina Twin Towers, Kulla 1, Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-06-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne jemi në kërkim të një specialisti të marketingut, që ti bashkohet ekipit tonë. Si menaxher i SEO do të jeni përgjegjës për planifikimin, zbatimin dhe menaxhimin e strategjisë sonë SEO-SEM.

Meqenëse prania jonë në internet është jashtëzakonisht e rëndësishme për sukses, pozicioni juaj do të luajë një rol të rëndësishëm në nxitjen e rritjes dhe suksesit të biznesit tonë.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë e specialistit të marketingut.

 • Planifikoni, zhvilloni dhe zbatoni strategjinë tonë SEO-SEM
 • Puna drejt optimizmit të kërkimit organik dhe maksimizimit të ROI
 • Bëni kërkime të rregullta për fjalen
 • Identifikoni KPI-të
 • Monitoroni ridrejtimet, perqindjet e klikimeve, frekuencën dhe bashkë treguesit e tjerë kryesorë të performancës
 • Përgatitni dhe raportoni rregullisht.
 • Identifikoni personin tonë blerës për të synuar më mirë audiencën e identifikuar
 • Identifikoni problemet dhe mangësitë dhe zbatoni zgjidhjet në kohën e duhur
 •  Sugjeron përmirësime për optimizimin e procesit dhe produktivitetit
 • Qëndroni të azhurnuar me trendet më të fundit të SEO-SEM dhe praktikat më të mira dhe marketingun dixhital

Kualifikimet

Kërkesat dhe kualifikimet e SPECIALISTIT

 • 2 vjet përvojë si SEM SPECIALIST
 • 2 vjet përvojë në planifikimin dhe zbatimin e një strategjie të suksesshme të SEO
 • Sukses i dëshmuar në SEO
 • 2 vjet përvojë në analizën e uebit, marketingut dhe zhvillimin e biznesit në fushatat e reklamave (Ads) në internet dhe në rrjetet sociale.
 • Kërkohen çertifikatat e Google
 • Kërkohet njohuri e italisht ose anglisht
 • Vendi i punës TIRANE \ \ SHQIPERI

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Na dergoni cv ne gjuhën italiane ose angleze në adresat e email : [email protected] ose [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".