Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74184

Specialist Logjistik

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Transporti

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

3


Përshkrimi

Sky Net Logistic kerkon te punesoje;  Specialist Logjistik


Detyrat

Detyrat;

  • Mban marrëdhënie me furnitorët e klienteve dhe agjentet e transportit.
  • Kryen proceset logjistike të eksport–importit të dergesave ,përgatit dhe kontrollon dokumentacionin përkatës me të gjithë elementët përbërës dhe përdor sistemin e kompanisë për finalizimin e veprimeve.
  • Bashkëpunon me njësitë e ndryshme të kompanisë për koordinimin e punes.

Kualifikimet

  • Eksperiencë jo më pak se 2 vite pune në departamentin e logjistikës;
  •  Aftësi të mira njohëse të gjuhës Italiane & Angleze;
  • Aftësi shumë të mira komunikuese, menaxhuese, organizative dhe planifikuese;
  •  Aftësi të mira të paketës MS Office;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sky Net Logistic

Sky Net Logistics is an Albanian full-service forwarding company with headquarter in Tirana.
We have  offices in Tirana, customs (Vora) ,Rinas Airport Port of Durres ,