Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P)

Construction Energy Parts extends its activity in the field of spare parts for oil and gas extraction industry.
Thanks to the hard work of their staff and engineers and in cooperation with their partners, we aim to strengthen their position in the market, offering the best products in price and quality.
Their objective is to become the leading company in the sector of spare parts for oil and gas extraction industry.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres Km3 "Themisokli Germenji" pas Ish Universitet Kristal Shenim : Nganjehere faturen e do me emrin HYDROPOWER, por si lokacion do te dergohet tek CEP
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0674004646

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "Construction Energy Parts" CEP. Shpk  kërkon të punësojë:

Specialist IT

Detyrat

Detyra dhe përgjegjësi kryesore:

a)Administrim rrjeti - Mikrotik, Rrjete wired dhe wireless, L2TP VPN

b)Administrim serveri - Fedora, Ubuntu, Windows Server 2016, teknologji: AD/LDAP, Samba, DNS, SQL Server, Virtualizim VMWare.

c)Njohuri të përgjithshme mbi client side applications, formatim PC.

d)Administrim i sistemit të survejimit - Hikvision.

e)Njohuri mbi change management dhe proçedura të backup.

Kualifikimet

Kërkesat e veçanta:

a- Diploma e nivelit “Bachelor” në Informatikë, Inxhinieri Informatike, shkenca kompjuterike, inxhinieri elektronike, Teknologji Informacioni ;

b- Të ketë njohur të gjuhës Angleze ;

c- Të kenë jo më pak se 3 vite, prioritet përbën që përvoja e punës të ketë lidhje me detyrat kryesore që do të kryejë në këtë pozicion pune;

d- Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të punës në grup;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni, që duhet të dorëzojnë:

 1. Jetëshkrimin;
 2. Fotokopje të diplomës;
 3. Fotokopje të librezës së punës (të gjitha faqet që vërtetojnë përvojën në punë);
 4. Çdo dokumentacion që vërteton eksperienca të tjera punësimi brenda ose jashtë vendit, të lëshuar nga punëdhënësi;
 5. Çdo dokumentacion tjetër që vërteton trajnimet, kualifikimet, arsimim shtesë, vlerësimet pozitive apo të tjera të përmendura në jetëshkrimin tuaj;
 6. Vërtetim të gjendjes shëndetësore;
 7. Vetëdeklarim të gjendjes gjyqësore.

CV-në  tuaja ju lutemi  dërgojeni në adresën e-mailit: [email protected]

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

Duke dërguar me email CV-në në adresën e treguar në këtë njoftim, kandidati pranon që kompania  “Construction Energy Parts”Shpk, përpunon të dhënat e tij personale me qëllim të punësimit, në përputhje me legjislacionin në fushën e mbrojtjes së të dhënave personale dhe politikën e rekrutimit të privatësisë botuar në linkun http:/www.aleat.al/en/privacy-pol


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".