Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a është shoqëria e tretë private e hapur në tregun e sigurimeve. Ajo është liçencuar për zhvillimin e aktivitetit në fushën e sigurimeve me lejen zyrtare të Komisionit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve (tashmë Autoriteti Mbikqyrës Financiare ) në muajin Maj 2001. Sipas kërkesave ligjore të asaj periudhe, shoqëria u krijua me kapital fillestar 100.000.000 lekë, kapital ky i konsiderueshëm i cili i d...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Themistokli Germenji", Nr.3/1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 46066 Specialist IT

Tjetër
Tirane, Shqipëri 08-06-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Atlantik Sha shpall vakant pozicionin 'Specialist IT'.  

Detyrat

 • Mban përgjegjësi për të gjithë problematikat në sistemin e IT Suporton punonjësit e kompanisë për cdo nevojë të mundshme, duke siguruar mbështetje teknike direkt ose me telefon dhe në distancë
 • Kryen nje shumëllojshmëri të punës kompjuterike rutinë dhe teknike të lidhur me informacionin, komunikimin dhe sistemet operative
 • Mban sistemet e përditësuara përmes përmirësimeve të nevojshme
 • Monitoron paisjet e rrjetit dhe serverat
 • Ndihmon me projektimin, zbatimin dhe mbështetjen e vazhdueshme të software, sistemeve dhe veçorive të reja Instalon, teston dhe monitoron serverat.
 • Monitoron disponueshmërine e rrjetit dhe sigurinë.
 • Vlerëson çështjet e lidhjes, pajisjet dhe softwaret
 • Mbikëqyr problemet për gabimet e sistemit

Kualifikimet

 • Të zotërojë diploma universitare në Shkenca Kompjuterike/ Teknologji Informacioni.
 • Aftësi te tjera: Të ketë eksperiencë të ngjashme
 • Të zotërojë aftësi analitike për të studiuar problemet dhe të identifikojë zgjidhjet
 • Të jetë I orientuar drejt punës në grup dhe të tregojë gadishmëri për të ndihmuar kolegët me problemet teknike
 • Të ketë komunikim të mirë dhe të ndërtojë marrëdhënie të forta
 • Të manaxhojë kohën duke I dhënë prioritet gjërave më të rëndësishme
 • Të zotërojë njohuri të gjuhëve të huaja  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë personat e interesuar janë të lutur të paraqesin CV-në në adresën [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".