Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ditë e Natë

Farmaci Dite e Nate Rruga "Luigj Gurakuqi", Nr 44/11 (Ushtari i Panjohur) Tirana, Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-08-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inventarizues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Rrjeti farmaceutik Ditë e Natë është duke kërkuar për Specialistë Inventaresh që do të kujdesen për mirëmbajtjen dhe organizimin e llogarive të inventarit, përgatitjen e analizave të kontrolleve dhe rregullimet përkatese sipas procedurave.

Detyrat

 • Kryerja e inventareve fizike në njësitë e rrjetit;
 • Përgjegjësi për manaxhimin dhe ndjekjen e inventarizimeve të planifikuara;
 • Plotësimi dhe mirëmbajtja e procedurave të shkruara për të gjithë inventarizimet dhe korrigjimet e stokut në sistem;
 • Përgatitja e raporteve ditore për të kontrolluar zona kritike të stokut;
 • Zbatimi i procedurave mbi inventarizimin të percaktuara në përputhje me rregulloren e brendshme të financës;
 • Detyra të tjera që nevojiten/kërkohen nga supervizori përkatës.

Kualifikimet

 • Edukim në Financë-Kontabilitet;
 • Eksperiencë të mëparshme pune në këtë profil;
 • Aftësi shumë të mira analitike;
 • Aftësi shumë të shkëlqyera komunikuese;
 • Aftësi për të punuar ne grup;
 • Aftësi për të ruajtur konfidencialitetin;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Njohuri shumë të mira të paketave Microsoft Office;
 • Njohuri shumë të mira të aplikimeve të programeve të Financës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".