Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-04-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qellimi i Pozicionit: Administron levizjen fizike te parase sipas procedurave te miratuara nga kompania.

Detyrat

•Monitoron te gjithe levizjet e parase nga Zyra e Thesarit deri tek arkat dhe anasjelltas.
•Pergatit procesin e mbylljes se arkes ne system.
•Grumbullon parate nga arkat ne perfundimet e dy turneve dhe i azhornon ato me shitjet ne system.
•Kontrollon parate dhe vlerat e thesarit dhe pergatit depozitat ne banke apo ne pikat kryesore te parave. 
•Pergatit raportet ditore ne lidhje me gjendjen e CASH-it.

Kualifikimet

Edukimi: Master ne Finance-Kontabilitet.  
Aftësite:
•Te kete njohuri baze te sistemeve financiare.
•Te jete i afte per te punuar ne grup.
•Aftesi per te punuar nen presion.

Aftesi te tjera:
•Njohuri te mira te gjuhes angleze.
•Njohuri te mira te aplikimeve te Microsoft Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV -ne e detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim: 
Duke derguar ne adresen e meposhtme:  [email protected]
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".