Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mogo Group

Founded in 2012, Mogo is a rapidly growing auto loan provider operating in Latvia, Lithuania, Estonia, Georgia, Poland and is about to launch its business in Romania, Bulgaria and Armenia. The company offers finance lease and leaseback services with the most convenient borrowing process for the customer. Successful development of Mogo has been underpinned by custom-made in-house technology, efficient loan portfolio management and r...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Tirane, Shqipëri 02-05-2020 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-05-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mogo Finance funksionon në 18+ vende të Bashkimit Evropian dhe në rajonin e CIS. Ne ofrojmë Leasing financiar dhe Leaseback me fokus tek konsumatorët individë. Zhvillimi i suksesshëm i MOGO-s mbështetet nga struktura e fuqishme e kapitalit, ekipi i menaxhimit, platforma shumë e sofistikuar e IT-së dhe aftësitë analitike të të dhënave të industrisë së automjeteve. Me qëllim të zgjerimit të aktivitetit në tregun e financimit të makinave të përdoruara, MOGO Albania po kërkon kandidatë të kualifikuar për pozicionin e Specialistit të Shërbimit të Klientit për deget Tiranë, Durrës dhe Fier.

Detyrat

Përshkrimi i vendit të punës:
● Informon klientët rreth shërbimeve të Mogo-s përmes komunikimit të drejtpërdrejtë ose kanaleve të tjera të ndërlidhura; 
● Shqyrton aplikimet për leasing dhe leaseback në përputhje me politikën e kreditimit;
● Kompleton dokumentacionin për nënshkrimin e kontratave leasing dhe leaseback;
● Kryen vlerësimin  e makinave dhe evidenton çdo defekt para se të përfundohet procesi i shit- blerjes;
● Siguron informacion të saktë, të vlefshëm dhe të plotë duke përdorur metodat  dhe mjetet e duhura sipas procedurave të brendshme; dhe
● Ndjek procedurat e komunikimit, udhëzimet dhe politikat e brendshme të kompanisë.

Kualifikimet

● Eksperiencë pune në fushën e shërbimit të klientit. Preferohen aplikantë me eksperiencë në sektorin mikro-financiar apo bankar;
● Përvoja e mëparshme në leasing të makinave do të konsiderohet si një avantazh i madh;
● Diplomë universitare në fushën e shitjes, marketingut ose fushëveprimeve të ngjashme.
● Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe prezantuese;
● Aftësi për të menaxhuar kohën në mënyrë efektive; 
● Qasje proaktive dhe efektive në zgjedhjen e sfidave ditore me profile të ndryshme të klientëve;
● Aftësi të mira kompjuterike dhe sistemeve të komunikimit me klientë; dhe
● Njohuri të mira të gjuhës angleze (e preferuar)

Çfarë ofron Mogo Albania:
● Pagë konkurruese + bonuse atraktive;
● Ambjent profesional i punës ku do të keni mundësi të përdorni njohuritë dhe aftësitë tuaja në mënyrë efektive për ngritje në karrierë;
● Mundësi e madhe për të qenë pjesë e një kompanie inovative në procesin e zgjerimit në tregun shqiptar; dhe
● Mundësi për shkëmbim të eksperiencave me kolegët e vendeve të rajonit.

SI MUND TË APLIKONI:
Dërgoni CV në e-mail jo më vonë se 20 Mars 2020.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem referojuni në email titullit të pozicionit dhe degës për të cilën jeni duke aplikuar, psh “Specialist i Shërbimit të Klientit_Dega_Tiranë”. Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë