Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ikubINFO shpk

ikubINFO is the largest software engineering company in Albania. Equipped with 27+ years of business experience of founders and key senior managers, ikubINFO has become the leading Software Engineering company in Albania. The strong team of 170+ certified developers in modern technologies is our key to success. While solidifying our position in Albania as the leading company in providing software engineering services for the most i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Abdyl Frasheri, EGT Tower, K.II, Tirane Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Me 27+ vjet pervoje biznesi te themeluesve dhe menaxhereve kryesore, ne ofrojme sherbime te inxhinierise softuerike ne Shqiperi dhe ne tregun nderkombetar, duke bashkuar profesionistet me te mire, praktikat me te mira dhe nje perzgjedhje te zgjuar te teknologjive moderne. Ekipi i 170+ zhvilluesve te certifikuar ne teknologjite moderne eshte çelesi yne per sukses. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve te inxhinierise softuerike per sistemet elektronike me te rendesishme te administrates publike ne Shqiperi, ne po zgjerojme aktivitetet tona edhe ne tregjet europiane.
Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:

Specialist i PR dhe Komunikimit


Si specialist i Komunikimit dhe Marredhenieve me Publikun ne ikubINFO ju do te jeni pergjegjes per menaxhimin dhe permiresimin e te gjitha kanaleve tona te komunikimit, brenda kompanise dhe jashte saj. Nese jeni nje person entuziast, ambicioz dhe energjik dhe e doni komunikimin dhe marredheniet me publikun, ju ftojme te aplikoni!

Detyrat

 • Kontribuon ne ndertimin e planit te komunikimit te kompanise brenda dhe jashte saj ne bashkepunim me menaxherin e komunikimit dhe PR.
 • Zbaton te gjitha aktivitet e komunikimit dhe te maredhenieve me publikun sipas planit te dakordesuar.
 • Propozon vazhdimisht ide te reja komunikimi tek pergjegjesi ose menaxhere te tjere te kompanise.
 • Identifikon problematika ne kanale komunikimi dhe i zgjidh ato ne bashkepunim me pergjegjesin.
 • Bashkepunon ngushte me departamentet kryesore te kompanise per te krijuar, perditesuar dhe mirembajtur materialet promovuese te kompanise.
 • Bashkepunon me Burimet Njerezore per identifikimin dhe ekzekutimin e akiviteteve te komunikimit ne funksion te kultures se kompanise.
 • Bashkepunon me Njesine e Rekrutimit per identifikimin dhe ekzekutimin e aktiviteteve te komunikimit ne funksion te rekrutimit.
 • Planifikon, koordinon dhe organizon aktivitete te vazhdueshme PR qe sherbejne per rritjen e imazhit te kompanise apo per promovimin e produkteve dhe sherbimeve te caktuara.
 • Miremban me informacion te perditesuar te gjitha kanalet e komunikimit te kompanise.
 • Perpilon dhe krijon raporte analitike per ecurine e kanaleve te komunikimit te kompanise.

Kualifikimet

 • Diplome Bachelor ose Master ne Administrim Biznesi, Marketing, Marredhenie me publikun ose te ngjashme
 • 2+ vite experience ne pozicione te ngjashme
 • Njohuri te mira ne Menaxhimin e Rrjeteve Sociale dhe Ads
 • Njohuri te mira ne Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Acrobat, Google Ads & Google Analytics
 • Aftesi shume te forta nderpersonale
 • Aftesi per te punuar ne ekip
 • Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ju lutemi dergoni CV-ne dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e-mail: 

[email protected] me subjektin "Specialist i PR dhe Komunikimit".

Te dhenat qe do te paraqitni nepermjet aplikimit tuaj do te ruhen dhe perpunohen vetem per qellime rekrutimi, ne mbeshtetje te legjislacionit ne fuqi per mbrojtjen e te dhenave personale. Me konkretisht sipas percaktimeve te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, Ligjit ne fuqi (Nr. 9887 date 10.03.2008) "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe akteve nenligjore per zbatim.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".