Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86324

Specialist i Mediave Sociale

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Marketingu

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Titulli I Pozicionit:  Specialist i Mediave Sociale dhe Fushatave Online në Industrinë Elektroshtëpiake

Raporton: Manaxheri I shtijeve /Administratori

Tipologjia e punes:  Pune me kohe te pjesshme

Përshkrimi i Përgjithshëm:

Në kërkim të një Specialisti të Mediave Sociale dhe Fushatave Online, kompania jonë elektroshtëpiake po bën thirrje për një individ profesional të aftë për të zhvilluar dhe menaxhuar strategjitë e marketingut në mjediset dixhitale. Kandidati i përshtatshëm do të posedojë njohuri të thella në platformat e mediave sociale, aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe përvojë të vlefshme në sektorin e elektroshtëpiakeve ose fushave të ngjashme.


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Identifikimi i audiencës target dhe përpilimi i strategjive të mediave sociale për të përmirësuar ndërgjegjësimin dhe pjesëmarrjen e klientëve.
 • Krijimi dhe menaxhimi i postimeve të rregullta në platformat kryesore të mediave sociale, duke përfshirë Instagram, Facebook, Twitter, dhe LinkedIn.
 •  Monitorimi i performancës së fushatave të mediave sociale dhe analiza e të dhënave për të përmirësuar efektivitetin e tyre.
 •  Përdorimi i mjeteve analitike për të raportuar rezultatet dhe bërë rekomandime për ndryshime të nevojshme.
 •  Zhvillimi i përmbajtjes së cilësisë, duke përfshirë tekst, foto dhe video për të përmirësuar angazhimin e audiencës.
 •  Ndërtimi dhe menaxhimi i një kalendari  për të siguruar një prani të rregullt dhe të konsistencë, ne fushen e marketingut dhe produkteve perkatese , per te arritur qellimin kryesor te target group.
 •  Identifikimi dhe bashkëpunimi me influencerë të rëndësishëm në fushën e elektroshtëpiakeve për të rritur ndikimin dhe besueshmërinë në treg.

Përmirësimi i njohurive rreth ndryshimeve në industrinë e elektroshtëpiakeve dhe përdorimi i tyre për të krijuar strategji të freskëta dhe të përshtatshme


Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë:

 • Kandidati i dëshiruar duhet të ketë një diplomë universitare në një degë relevante si Marketinq, Komunikim, Biznes, ose një fushë të ngjashme. Ky formim do të sigurojë një kuptim të thellë të koncepteve themelore të marketingut dhe komunikimit dixhital.
 • Aftësi të shkëlqyera në gjuhën shqipe dhe anglisht, si dhe njohuri të thella të teknologjisë dhe mjeteve dixhitale janë të rëndësishme. Kandidatët me njohuri të programeve të përdorura në marketing dixhital, si Adobe Creative Suite ose mjete të ngjashme, do të jenë në avantazh.
 • Përvojë e mëparshme në menaxhimin e mediave sociale dhe strategjitë e tyre.
 • Njohuri të thella të platformave të mediave sociale dhe mjeteve të analizës.
 • Përvojë në fushën e elektroshtëpiakeve ose industrisë së ngjashme është një avantazh.
 • Aftësi krijuese dhe talent në krijimin e përmbajtjes së cilësisë.
 • Aftësi për të punuar efikas në një ambient të shpejtë dhe të ndryshueshëm.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarti te dergojne cv ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Home Tech sh.p.k

Hometech themeluar ne dt 18.08.2023  me adrese  Autostrada Tiranë-Durrës, KM 2, rruga dytesore Mëzez-Kashar Tirane me aktivitet kryesor te import-eksportit te produkteve jo ushqimore te cfaredo lloji, ne vecanti te pajisjeve elektrike, elektronike, elektro-shtepiake. Tregtimin e ketyre produkteve me shumice dhe/ose pakice.