Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-03-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:

Specialist Finance/Inventari

Detyrat

Qellimi i pozicionit: Mirembajtjen dhe organizimin e llogarive te inventarit,pergatitjen e analizave te kontrolleve dhe rregullimet perkatese sipas procedurave.
Detyrat dhe pergjegjesite:
• Ploteson dhe miremban procedura te shkruara per te gjithe inventarizimet dhe korrigjimet e stokut ne system.
• Pergjegjes per manaxhimin dhe ndjekjen e inventarizimeve te planifikuara
• Pergatit raporte ditore per te kontrolluar zona kritike te stokut
• Zbaton procedurat mbi inventarizimin te percaktuara ne perputhje me rregulloren e brendshme te finances.
• Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen nga supervizori perkates.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara: Edukimi: Master ne Finance-Kontabilitet.
Eksperiencë pune: Eksperience pune ne pozicione te ngjashme, jo me pak se 3 vjet ne kompani prodhimi.

Aftësite:
• Aftesi shume te mira analitike.
• Aftesi per te punuar ne grup.
• Aftesi shume te mira komunikuese.
• Aftesi per te mbajtur konfidencialitetin ne lidhje me informacionin e kompanise.

Aftesi te tjera:
• Njohuri te mira te gjuhes angleze.
• Njohuri shume te mira te aplikimeve te Microsoft Office.
• Njohuri shume te mira te aplikimeve te programeve te Finances.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar dhe Liste notash tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
1. Me E-mail: [email protected]

2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".