Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 29-08-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Caushi Trans ka aktivitet kryesor transportin e mallrave per te trete brenda dhe jashtë vendit.
Ofrohet vend pune Specialiste Finance, me kohe te plote.

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoje keto kushte :
Kualifikimet:

  • Diplome nga Fakulteti Ekonomik, preferohet ne Finance/Kontabilitet;
  • Minimumi 2 vite eksperience pune ne biznes/kontabilitet ( regjistrim blerje-shitje ; rakordim kliente-furnitore);
  • Eksperienca ne shoqeri transporti nderkombetar konsiderohet perparesi;
  • Te kete punuar me programet financiare Financa 5, Bilanci, Alpha Web.

Kerkesa te tjera:

  • Te kete perkushtim maksimal ne pune;
  • Te karakterizohet nga ndershmeria dhe korrektesia;
  • Te kete etike profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa: Rruga Nacionale Vore-Fushe Kruje km.4

Dergoni nje CV ne kete email :​ [email protected]

Vetem CV qe do te plotesojne kushtet do te njoftohen per interviste.

Faleminderit !


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


CAUSHI TRANS SHPK

Caushi Trans shpk ofron transport kombetar dhe nderkombetar. Transport mallrash te industrive te ndryshme ne mbare Ballkanin dhe Evropen

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë