Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-07-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Deal Group kerkon te punesoje: Specialist Finance.

Detyrat

Detyrat :

 1. Procesi i blerjes:
 • Menaxhon procesin e blerjes, konfirmim porosi blerje, pranim fatura ne sistemin financiar, konfirmim sasi fizike.
 •  Komunikimin me furnitoret, kur ka pasaktësi faturimi dhe bën sistemimin e tyre.
 • Rregjistron faturat e blerjes dhe shpenzimet mujore.
 • Kontrollon balancat dhe raporton ne baze javore dhe mujore mbi vjetersine e furnitoreve.
 • Rakordon me kartelat e furnitoreve te mallrave dhe sherbimeve.
 • Procesi i shitjes
 • Rakordon mbylljet ditore me agjentet e shitjes
 • Kontrollon cmimet e shitjeve ne faturimet ditore te klienteve (cmime shitje,ofertat).
 •  Perditeson Listen e Cmimeve ne sistem per cdo ndryshim qe vjen me komunikim nga departamenti i shitjes.
 •  Komunikimin me klientët, kur ka pasaktësi faturimi dhe bën sistemimin e tyre.
 • Merret me regjistrimin e faturave të shitjes e daljeve të magazinave në sistem,si dhe regjistrimin e arkëtimeve.

2.Magazina

 •  Kontrollon furnizimet e mjeteve sipas agjenteve.
 • Verifikon hyrje-daljet nga magazina.
 • Rakordon gjendjen e mallit per shitje ne magazina dhe ne mjetet e kompanise.
 • Realizon inventar peridoik 6-Mujor.

3.Banka - Arka

 •  Menaxhon procesin e pagesave te faturave dhe shpenzimeve te tjera si dhe kontabilizimin e tyre.
 • Menaxhon procesin e pagesave te pagave, sigurimeve dhe pagesave te tjera ndaj tatimeve.
 • Bën kuadrimin ditor mbi gjendjen e arkës si dhe rikontrollin në fund të muajit.

4.Te ardhura - Shpenzime

 • Realizon kontabilizim e te ardhurave dhe shpenzimeve ne programin financiar.
 •  Llogarit dhe kontabilizon amortizimin.
 • Harton raporte mujore performance mbi ecurine e aktivitetit ne nivel kompanie dhe ne nivel agjenti.
 • Harton raporte te tjera financiare qe jane te dobishme per menaxhimin.
 •  Eshte i gatshem te realizoje edhe detyra te tjera qe i perkasin fushes financiare.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare në Degën Financë / Kontabilitet;
 • Preferohet me eksperiencë të mëparshme minimumi 2 vite;
 • Te kete njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word,Excel, Power Point);
 • I komunikueshëm, fleksibël dhe i gatshëm për të shpalosur ide krijuese dhe inovative;
 • Njohuri shume te mira te Gjuhes Angleze;
 • Aftesi shume te mira analitike;
 • Te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup;
 • Te jete i besueshem dhe me integritet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email: [email protected] ose kantaktoni ne numrin: 0694056135.

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Persona".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Deal Group

Deal Group kerkon: Specialist Finance.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë