Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Përshkrimi Log In Albania Shpk. eshte nje kompani e themeluar ne vitin 2004, e cila ushtron aktivitetin e saj ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire: 
- Qiradhenien e makinave nepermjet Franchise te kompanise nderkombetare Surprice Cars, e cila na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; 
- Sherbimet Doganore, si Agjenci Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; 
Dealer zyrtar i produkteve Vodafone Albania. 

Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin"Specialiste finance" sektori Makina me Qera.

Detyrat

-Regjistron transaksionet bankare dhe te arkes ne kontabilitet;
-Rregjistron faturat e blerjes/shitjes;
-Kontrollon faturimet ditore te klienteve (cmime shitje,artikuj) dhe likudimet ne banke/arke;
-Harton dhe kontrollon librin e shitjes ne menyre periodike, ditore, javore dhe mujore dhe e definon Librin e Shitjeve per Deklarim ne tatime;
-Harton dhe kontrollon librin e blerjes ne menyre periodike, ditore, javore dhe mujore dhe e definon Librin e Shitjeve per Deklarim ne tatime;
-Ne rastin e sherbimeve nga pale te treta te cilat nuk jane objekt tatimi per TVSH-ne Shqiperi, pergatit AutoFaturat per ato qe jane objekt  per TVSH-ne pergatit AutoNgarkesat;
-Kontrollon balancat dhe raporton ne baze javore dhe mujore mbi vjetersine e furnitoreve debitoreve;
-Rakordon me kartelat e klienteve/furnitoreve dhe ploteson leter konfirmimet perkatese;
- Pergatite raportet ditore,mujore, tremujore, gjashtemujore dhe nje vjecare sipas kerkeses se menaxherit.
- Ndjek me rigorozitet detyrat e caktuara nga pergjesesi i sektorit.

Kualifikimet

1- Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, Universiteti i Tiranes dega finance.
2- Te kete eksperience ne fushen e ekonomise mbi 1 vit.
3- Te kete eksperience ne procesin e faturave te fiskalizuara (blerje e shitje).
4- Te njoh shume mire programin Alpha Web.
5- Te zoteroj perdorimin e paketes Microsoft Office.
6- Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe nderveprimi me te tjeret.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim per Specialiste finance".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.
Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!   


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë