Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
2RC

Shoqëria “2RC” sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin “2R-Construction” sh.p.k.. “2RC” e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. “Pashko Vasa”, Pallati Nr.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-02-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "2RC" sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin "2R-Construction" sh.p.k. "2RC" e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në ndërtime civile e industriale, por edhe me ndërtime të ndryshme në fushën elektro – energjitike. Shoqeria "2RC" shpk.kerkon:

Specialist Finance me kohe te plote me profilin si me poshte:  

Detyrat

 • Hartim dhe regjistrim i faturave të shitjes dhe regjistrim i faturave të blerjes;
 • Regjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim periodik në lidhje me lëvizjet e produkteve dhe inventarin fizik;
 • Kontroll i ecurisë së pagesave të klientëve në bazë të faturave të shitjes;
 • Kontroll i detyrimeve ndaj furnitorëve;
 • Përgatitja e raporteve të detajuara mujore të shpenzimeve & të ardhurave të realizuara;
 • Rakordime me bankat;
 • Përgatitja e listëpagesave mujore;
 • Përgatitja dhe deklarimi i detyrimeve tatimore në sistemin e-filing;
 • Regjistrimi në kontabilitet i gjithë transaksioneve financiare, referuar Standardeve Kombëtare të Kontabilitetit 1-14;
 • Përgatitja e Pasqyrave Financiare vjetore;
 • Kryerja e çdo veprimi tjetër të nevojshëm brenda fushës së financës.

 

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet master pranë Fakultetit të Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, me mesatare mbi 8 (vërtetuar me kopje të diplomës dhe listë notash);
 • Të ketë eksperiencë pune JO më pak se 3 vjet si specialist finance;
 • Të ketë eksperiencë në deklarimet tatimore dhe mbajtjen e kontabilitetit;
 • Të përdorë shumë mirë programin e kontabilitetit ALPHA BUSINESS, BILANC
 • Të zotërojë shumë mirë gjuhën Angleze;
 • Të njohë dhe perdorë shumë mirë paketën Office;
 • Të ketë të paktën një Letër Reference nga punëdhënës të mëparshëm.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj me Fotografi tek adresa e emailit:[email protected]
Mobil : 00355692046211


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".