Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83905

Specialist/e Sherbimi Klienti

Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

---

---


Përshkrimi

Po kërkoni një mundësi për të ndërtuar karrierën tuaj në shitje dhe ju pëlqen të punoni me projekte kreative?

FM Reklama është një kompani e cila operon në tregun e komunikimit vizual, reklamave, printimeve dixhitale dhe produkteve promocionale, po kërkon ti bashkohet ekipit të saj një person i përgjegjshëm dhe proaktiv në rolin Specialist/e Shërbimi Klienti.

Ky pozicion është ideal për personat të cilët kanë aftesi të mira teknike dhe vizuale


Detyrat


Cili është roli i Specialistit të Shërbimit të Klientit?

 • Kujdeset për klientët ekzistues si dhe identifikon klientë të rinj duke i ofruar informacionin e duhur për gamen e produkteve dhe shërbimeve që kompania ofron;
 • Dëgjon me vëmendje kërkesën e klientit dhe jep zgjidhje ose rekomandon alternativa të përshtatshme;
 • Ofron informacionin e duhur duke i prezantuar klientit gamën e produkteve dhe shërbimeve në dispozicion;
 • Negocion dhe mbyll shitjen duke arritur një marrëveshje me klientin;
 • Bashkëpunon ngushtë me departamentet e tjera duke ndjekur të gjitha proceset e punës deri në finalizimin e projektit;

Kualifikimet


Edukimi: Të ketë përfunduar studimet e lart në degët: Inxhinieri (të ndryshme), Administrim Biznes, Marketing.


Aftësitë që të bëjnë një kandidat/e ideal për këtë pozicion:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi (verbal dhe të shkruar);
 • Aftësi shumë të mira analitike dhe vizuale si dhe i vëmendshëm ndaj detajeve.
 • Aftësi të forta në identifikimin dhe zgjidhjen e problemeve teknike;
 • Menaxhues i shkëlqyer i kohës dhe me aftësi për të vënë prioritet e duhura në përmbushjen e disa detyrave njëkohësisht.
 • Person me integritet, i përkushtuar dhe fleksibël ndaj punës;
 • Me dëshirë për të mësuar dhe për t'u zhvilluar profesionalisht në këtë industri.

Kualifikime të tjera të rëndësishme:

 • Njohuri të mira në përdorimin e paketës Office;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze.
 • Përbëjnë avanatazh kandidatët të cilët kanë njohuri rreth programeve financiare, CRM, ERP.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mos e humbisni këtë mundësi të shkëlqyer për të perfituar përvojë praktike dhe për të ndërtuar karrierën tuaj në një industri dinamike si ajo e komunikimit vizual! Apliko tani!

Ju ftojmë të dërgoni CV-në tuaj në adresen e emailit [email protected] brenda datës 30 Nëntor. Për më shumë informacion kontaktoni në nr. e telefonit +355 67 200 5985


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.fmreklama.al


F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 16 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.


INFORMACIONE KONTAKTI