Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81938

Specialist (e) Marketingu/Shitje

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Strategjisë Marketing

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Bilanc shpk zhvillon sisteme për manaxhim biznesi, duke aplikuar inovacionet teknologjike me te fundit.
Për të mbështetur rritjen e vazhdueshme të shoqërisë, ftojmë çdo të interesuar që dëshiron t’i bashkohet Departamentit të Marketingut, të aplikojë për pozicionin e punës si më poshtë:

Pozicioni: Specialist (e) Marketingu/Shitje


Detyrat

 • Kontaktim i klientëve potencialë dhe atyre ekzistues
 • Asistencë gjatë fushatave të marketingut që zhvillon shoqëria
 • Asistencë në organizmin e panaireve apo eventeve të ndryshme
 • Zbatim të fushatave të konceptuara më parë nga Departamenti përkatës

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Administrim Biznes/Finance
 • Preferohet diploma master në degët Marketing/Administrim Biznes
 • Eksperienca e punës përbën avantazh
 • Njohje e mirë e gjuhës angleze

Aftësi:

 • Aftësi komunikuese
 • Aftësi në vendim-marrje
 • Të jetë plotësisht përgjegjës (e), i/e organizuar dhe i/e pavarur
 • Të ketë aftësi analitike

Shoqeria ofron:

 • Trajnim të plotë
 • Pagesë të kënaqshme
 • Vlerësim në bazë të performancës
 • Pavarësi në punën e përditshme

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë aplikimet e tyre , me subjekt“Aplikim për pozicionin Specialist Marketingu”, në adresën elektronike: [email protected], brenda datës 15 Tetor 2023.

Aplikimi duhet të përmbajë
• CV-në e kandidatit

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.bilanc.com


Bilanc Shpk

Bilanc sh.p.k, ish TPKSolutions, është një kompani shqiptare e themeluar në vitin 2004 në Tiranë, Shqipëri. Tashmë Bilanc sh.p.k, është e pranishme në mbi 2000 biznese dhe institucione me programet e saj kompjuterike. Këta klientë janë të shperndarë në të gjithë Shqiperinë dhe në Kosovë. Ne kemi prodhuar më shumë se 12 programe kompjuterike, të gjitha në funksion të administrimit të biznesit. Programet tona janë të pozicionuara mjaft qartë dhe me vendosmeri si programet më cilesore në treg. Ky pozicionim mbeshtetet në perkushtimin tonë për një shërbim më cilësor dhe më të shpejtë ndaj klientit. Të zgjedhësh Bilanc sh.p.k, do të thotë të futesh në një partneritet afat-gjate, të suksesshëm, me vizion të qartë në shërbim të përparimit të kompanive shqiptare dhe konsumatorit drejt cdo lloj sfide në rang evropian.


INFORMACIONE KONTAKTI