Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73906

Specialist/e Finance

Tirane, Shqipëri 13-02-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-02-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania e përpunimit të mishit “FIX Pro” shpk, me qëndër në Korcë dhe filialet e saj në Tiranë dhe Fier, ushtron aktivitetin e saj qe prej vitit 2003. Aktiviteti i shoqërise është shtrirë në gjithë Shqipërinë dhe falë cilësisë së lartë, larmisë së produkteve dhe gamës së gjerë të shijeve, kompania sot pozicionohet ndër më të mirat në tregun shqiptar.


Detyrat

 • Harton raporte dhe analiza shitje standarte dhe sipas kerkesave te departamentit te shitjeve.
 • Rakordon me nje pjese te klienteve (jo rrjete).
 • Ben mbylljet e magazinave te agjenteve.
 • Ndjek dhe raporton debine e agjenteve.
 • Kryen zerimin e magazinave.
 • Suporton ne pune te tjera dhe jep zgjidhje problematikave te ndryshme (qe vijne nga agjentet).
 • Fiskalizon faturat me probleme.
 • Kryen detyra të tjera specifike të caktuara sipas kërkesës së Përgjegjëses të Financës.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë dhe/ose pasuniversitar në shkencat ekonomike (përparësi ka diploma në degën Finance- Kontabilitet).
 • Përbën avantazh eksperienca e mëparshme në pozicione të ngjashme.
 • Aftesi manaxhuese dhe analitike.
 • Njohuri te mira te gjuhes angleze.
 • Njohuri shume te mira te programeve kompjuterike baze (Ms Excel, Ms Word, Power Point) dhe te programeve financiare (avantazh njohja e Navision).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për pozicionin duke u paraqitur ne Filialin e Fix Pro shpk ne Tirane, adresa Lagjja periferike, Rruga Egnatia, Kashar,Tirane, duke dërguar CV-në në adresën: [email protected]

Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të njoftohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.

Privatësia mbi të dhënat personale të aplikantëve janë prioriteti kryesor i skuadrës tonë, ndaj ato do të trajtohen me konfidencialitet te larte.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh.p.k. si të vetmen që zotëron shijen, aromën dhe cilësinë më të lartë në treg. Teknologjia e përparuar e përdorur për prodhimin e paketimin e produkteve garanton një cilësi të lartë dhe shije unike e shumë të mirë të tyre, në përputhje me standartet e kërkuara nga sistemet e cilësisë, për këtë “FIX PRO” sh.p.k. zotëron Certifikatën EN-ISO-22000:2005.SallamFix


INFORMACIONE KONTAKTI