Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86299

Specialist/e Finance

Tirane, Shqipëri 06-03-2024 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kontabël

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-03-2024

---

1


Përshkrimi

EUROLAB Internacional Grup is a distribution company located in Tirana. With 30 years of experience in the industry, we are the leading partner in the Western Balkans and other European countries. We directly distribute over 1,000 codes to thousands of retailers.

We are hiring a "finance specialist" to cover for maternity leave.


Detyrat

The finance specialist will be responsible for:

 • Accounting for internal purchase invoices and keeping a file of monthly purchases.
 • Accounting for monthly expenses.
 • Control of purchase invoices and preparation of the signing process according to the company's procedure.
 • Registration of purchase invoices in the accounting system.
 • Checking of purchase books
 • Periodic reconciliation of suppliers.

Kualifikimet

Qualifications

 • Strong analytical and problem-solving skills
 • Three years experience in finance, accounting, or related field
 • Knowledge of financial statements and accounting principles
 • Excellent communication skills, both verbal and written
 • Proficiency in Microsoft Office, especially Excel
 • Ability to work independently and as part of a team
 • Attention to detail and accuracy
 • Bachelor's or Master's degree in Finance, Accounting, or related field

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

You can apply for this opportunity by sending your application to [email protected], specifying the job title for which you are applying.

Only the shortlisted candidates will be contacted for the next phases of the recruitment process.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.eurolabinternacional.com


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB është themeluar si nje kompani tregtare private e organizuar si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar (shpk). Aktivitetin e saj tregtar e ka filluar në vitin 1995,  si një ndër kompanitë e para të importit dhe distribucionit në Shqipëri. Si rezultat i përpjekjeve që filluan me modesti 25 vjet më parë, por që u fuqizuan ndër vite, sot EUROLAB përfaqëson një standard të avancuar biznesi dhe është një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, me zgjerim të shpejtë në rajon.

Portofoli i EUROLAB sot, numëron mbi 1,000 marka premium ndërkombëtare. 

Thelbi i biznesit është Importi, Distribucioni, Shitja me fokus në kanalet e Tregtisë On/Off si dhe ato moderne: KA and E-commerce.

 


INFORMACIONE KONTAKTI