Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83403

Specialist/e e Burimeve Njerezore

Tirane, Shqipëri 08-12-2023 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher i Burimeve Njerezore

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-12-2023

---

---


Përshkrimi

Maccaferri Balkans kerkon te punesoje; Specialist/e Burimeve Njerezore


Detyrat

Detyrat kryesore që do të kryhen:

 • Menaxhanon sistemin e brendshem te Burimeve Njerezore, Cezzane dhe ben raportime.
 • Zbatimi i politikave te grupit per zhvillimin e talenteve në nivel EMEA dhe monitorimi i lidhur me të
 • Ndërton, harmonizon dhe monitoron organigramen e grupit EMEA
 • Monitoron KPI dhe MPP
 • Bën raportime mbi ecurine e burimeve njerezore ne nivel grupi dhe raportimi ad-hoc.
 • Përditësimi i politikave dhe procedurave te Grupit dhe harmonizimi i tyre me politikat lokale.
 • Angazhohet në projektet ad-hoc të grupit.
 • Koordinon të gjithë procesin e menaxhimit të Burimeve Njerëzore në nivel grupi, duke bashkepunuar me Departamentet lokale te Burimeve Njerezore.
 • Garanton zhvillimin e aftësive të njerëzve dhe të organizatës në tërësi, nëpërmjet strategjive dhe planeve të trajnimit në përputhje me zhvillimin e kompanisë;
 • Kontribuon në përcaktimin e politikave të menaxhimit të karrierës, menaxhimit të performancës, trajnimit të stafit dhe zhvillimit;
 • Mbeshtet dhe koordinon planet e punes per ecurine e Burimeve Njerezore ne Shqiperi.

 


Kualifikimet

Kriteret bazë që duhet të plotësojnë kandidatët për këte pozicion janë:

 • Të jenë të diplomuar në Shkencat sociale, Juridike ose Ekonomike;
 • Të kenë mbi 2 vjet eksperiencë në të njëjtin rol në kompani të strukturuara;
 • Të kenë njohuri shumë të mira të legjislacionit dhe të rregulloreve kontraktuale dhe disiplinore të marrëdhenieve të punës;
 • Të kenë aftësi për të analizuar performancën e burimeve njerëzore;
 • Të kenë njohuri shumë të mira të gjuhës italiane dhe angleze
 • Të kenë aftësi të shkëlqyera organizative dhe drejtuese;
 • Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe ndërpersonale;
 • Të kenë aftësi për zgjidhjen e problemeve (problem solving) dhe punën në grup;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Maccaferri Balkans

In the 19th century, we invented Gabions and dramatically changed civil engineering’s landscape. We are still changing it today. We work everyday, with 140 years of our history, to find better solutions for our clients at every degree of latitude and longitude. We make innovation happen around the world, we share our knowledge capital to multiply the return on investment of clients and partners, and we offer ongoing support to establish relations built on solid trust. This is us: Maccaferri.