Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Europa Aluminium System

Shoqerija tregtare “Europa Aluminium System” eshte krijuar ne vitin 1994. Veprimtaria e firmes eshte e perqendruar kryesisht ne prodhinin e produkteve me profile duralumini, produkte xhami, profile PVC te llojeve nga me te ndryshme, kryesisht dyer-dritare, vetrata, grila te ndryshme, kabina dushi, fasada ndertesash etj. Firma perpunon materiale te cilesise se larte te certifikuara ne perputhje me standartet europiane. Kryesis...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-04-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Europa Aluminium System kerkon te punesoje specialist duralumini dhe PVC me eksperience pune.

  • Punonjesit duhet te karakterizohen nga korrektesia, integriteti
  • Eksperience te meparshme ne fushen e duraluminit dhe PVC.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi.
  • Kushtet e punes dhe paga jane te kenaqshme.

Shënime


Kontaktoni ne numrat e tel: 0692077571. +355 4 245 0675
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë