Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 27-09-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-09-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Soni Dural kerkon te punesoje Specialist Druri dhe Alumini me eksperience pune.      

Kualifikimet

  • Punonjesit duhet te karakterizohen nga korrektesia, integriteti;
  • Eksperience te meparshme ne fushen e duraluminit;
  • Te kete eksperience ne prodhim dhe montim;
  • Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi;
  • Kushtet e punes dhe paga jane te kenaqshme.

Shënime


Kontaktoni ne numrin e tel: 0698777375


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


SONI DURAL

Firma “Soni Dural” eshte krijuar me date 10.12.2000 eshte me kapital 100% shqipetar aksionet e se ciles I zoteron zoti Ilirjan Cara njekohesisht edhe administrator I ndermarrjes. Firma ka kryer punime te ketij lloji:apartamente,vila,pallate shume kateshe,komplekse pallatesh,fshatra turistike,banka,shkolla,zyra,qendra shendetesore,agjensi private dhe shteterore,ndermarrje industriale dhe ka kryer nje volum pune prej afro 150.000 m2...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Shemsie Haka (ish Kombinati Poligrafik) Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 355 218
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë