Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Alosys Communications srl

Alosys Communications srl Alosys Communications Srl është një provider ndërkombëtar i shërbimeve të menaxhuara i specializuar në sektorin e Teknologjisë së Informacionit që nga viti 1995.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-04-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Alosys Communications Srl është një provider ndërkombëtar i shërbimeve të menaxhuara i specializuar në sektorin e Teknologjisë së Informacionit që nga viti 1995.

Si pjesë e zhvillimit të zyrës së re në Tiranë ne po kërkojmë personel me profil të zhvilluesit të software Junior e senior për të punësuar.

 

Kualifikimet

Arsimi:

 • Diplomë në Inxhinieri ose Fakultetin e Shkencave Sociale

Kërkesa Teknike:

 • Eksperiencë e prodhimit dhe zhvillimit në ambjentin J2EE. Back-end: Java EE, framework (Spring, Hibernate, etj). Front-end: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, framework (Angular, React);
 • Design e përdorim i shërbimeve web SOAP e RESTFul;
 • Design i bazës së të dhënave, SQL e NoSQL, DBMS (MySql, PostgreSQL, MongoDB);
 • Njohuri të database MySQL e njohuri të përparuara të gjuhës SQL;
 • Zhvillim i shërbimeve Web (SOAP, REST, Maven, Subversion, Git, Eclipse);
 • Njohuri të mjeteve të version control e continuous integration.

Metodologjia:

 • I shkathët;
 • Përshtatje e mirë në punën në grup;
 • Njohuri të shkëlqyera të italishtes dhe anglishtes.

Punësimi:

 • Kontratë me kohë të pacaktuar e në përputhje me aftësitë aktuale dhe përvojën e fituar.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni e-mail:

[email protected]  (bashkëngjitni CV në gjuhën italiane)


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".