Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ECA ALBANIA

Sherbime Financiare, SHerbime konsulence tregtare, Sherbime IT dhe informatike, Sherbime te konsulences fiskale dhe kontabile, Menaxhime projektesh me institucionet nderkombetare.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5

Përshkrimi

Shoqeria ECA ALBANIA, kerkon te punesoje Programues dhe Zhvillues Software me aftesite e meposhtme:  

  • Proficiency with OOP languages and Visual Basic for Application (VBA) MS Excel, MS Word and MS Access VBA programming experience.
  • Comprehensive knowledge of MS Excel application – Pivot Tables, Formulas Experience in developing MS Access databases.
  • Keen analytical, logic, and troubleshooting skills.
  • Experience with data analytics, BI reporting Good sense of responsibility and quality communication skills.
  • Ideally, knowledge in project management, SQL, and interface inheritance.

Preferohen kandidatet qe njohin gjuhen italiane.
Ofrojme paga teper te mira krahasuar me tregun dhe trajnime jashte vendit.   

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".