Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Mantic shpk

Mantic është një kompani e Shërbimeve të Konsulencës së Teknologjisë së Informacionit që është e specializuar në ofrimin e zgjidhjeve për të përmbushur nevojat e klientëve. Ne jemi në gjendje t'u ofrojmë bizneseve të vogla dhe të mesme shërbime IT të shkëlqyera me kosto efektive dhe zgjidhje që do të përmirësojnë funksionalitetin e sistemeve tuaja të informacionit aktual . Nëse jeni duke kërkuar të transferoni burimet e shërbimeve...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-08-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Mantic është një kompani e Shërbimeve të Konsulencës së Teknologjisë së Informacionit që është e specializuar në ofrimin e zgjidhjeve për të përmbushur nevojat e klientëve. Mantic u ofron bizneseve të vogla dhe të mesme shërbime IT të shkëlqyera me kosto efektive dhe zgjidhje që përmirësojnë funksionalitetin e sistemeve  të informacionit aktual.

Mantic kërkon të punësojë Software Developer

Software Developer do e jete pergjejges per zhvillimin e software-ve front-end & back-end ne teknologjine web si dhe zhvillimin e aplikacioneve mobile (iOS & Android) duke u bazuar ne metodologjine Agile – Scrum.

Detyrat

 • Zhvillimi dhe mirembatja e software-ve ne teknologji web per front-end & backend;
 • Modifikimi, zhvillimi dhe mirembatja e kodit e software ekzistuese;
 • Zhvillimi dhe mirembatja i aplikacioneve mobile per iOS dhe Android;
 • Zhvillimi I aplikacioneve dhe software ne teknologji microservices ne cloud AWS;
 • Zhvillimi dhe huluntimi i teknologjive te reja;
 • Puna ne grup dhe ndjekja e detyrave sipas Agile – scrum;
 • Mirembajtja dhe suporti i softwareve te krijuara;
 • Raporton ne menyre periodike per progresin ne detyra dhe projekte.

Kualifikimet

 • Diplome Bachelor në deget Informatike, Inxhinjeri Kompjuterash apo te ngjashme;
 • Eksperience ne programim me teknologjite Node.js, Angular, React dhe Java;
 • Eksperience ne programim me teknologjite Php, JavaScript, Jquery, html, css;
 • Eksperience ne database Mysql, PostgreeSql, no-sql databases;
 • Eksperience ne cloud AWS & Microservices;
 • Njohje shume e mire ne gjuhet C,C++;
 • Njohuri shume te mira ne Linux dhe Scripting;
 • Aftesi shume të mira komunikuese dhe pune në grup;
 • Njohuri shume te mira te gjuhës Angleze;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".