Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Service Factory Shpk

Service Factory Shpk, is a IT service company in the Albanian market with a high-added value offer addressed to banks, insurance companies, industry, the services sector, and public administrations. Functional, technological and process skills acquired in 5 years are available in specific lines: - consultancy, - software integration, - products, application services and outsourcing in a business model structured to promote inno...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-08-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5

Përshkrimi

Service Factory Shpk, është një kompani me një eksperiencë 7 vjecare në fushën e Teknologjisë së Informacionit, e specializuar në implementimin e teknologjive të fundit, integrimin e sistemeve informatike.
Ne ofrojme konsulencë teknike dhe suport shërbimesh për bankat, siguracionet, industrinë dhe institucionet publike. Punojme eskluzivisht per tregun Italian dhe EU, partneret jene biznese te konsoliduar ne tregun boteror me nje eksperience 30 vjecare ne fushen e Teknologjise se Informacionit.
Service Factory Shpk, kërkon të punësojë 5 Software Developer me kohë të plotë

Kualifikimet

Kriteret e nevojshme:

  • Të paktën 2 vite eksperiencë në Java dhe Angular.
  • Do kene prioritet kandidatet qe kane njohuri piataformat si me poshte:
  • Eksperiencë ne perdorimin Openshift;
  • Eksperiencë me GIT, SVN ose Bitbucket;
  • Eksperiencë në projekte Spring Boot;
  • Eksperiencë ne metodologjine DevOps;
  • Njohuri të metodologjive agile (p.sh. Scrum, Kanban) dhe gjithashtu CD (Continuous Delivery) dhe njohuri (p.sh. Jenkins);
  • Përbëjnë avantazh certifikime në Java si OCA, OCP, etj;
  • I aftë të punojë në grup;
  • Gjuha italiane dhe Angleze përbën avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Në Service Factory ne investojmë në ekipin tonë në një rrugë afatgjatë të karrierës dhe ne presim që të gjejmë kandidatë të cilët janë të etur të mësojnë dhe të rriten profesionalisht brenda kompanisë.

Ofrojmë kushte shumë të mira punë dhe pagë të kënaqshme (euro) në varësi të eksperiencës së kandidatit.
Kontakt: Na kontaktoni dhe dergoni CV tuaja ne adresen email: [email protected]

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".