Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Blue Hat sh.p.k

Blue Hat ështe nje kompani e specializuar në projektimin dhe realizimin e programeve informatike me teknologji të lartë dhe ne furnizimin e shërbimeve ICT për kompani të vogla, të mesme dhe të mëdha. U krijua në vitin 2003 në Itali si “ Software House & Full service Web Agency”, një kompani e kompletuar, që mbështet kompanitë të përfitojnë nga mundësitë e reja të biznesit që vijnë nga teknologjitë inovative. Falë specializimit...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-06-2021 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1000 EURO
Data e përfundimit
29-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Our Company Blue Hat Shpk is looking for a qualified and self-driven Front-end Software Developer to join our team! 

You will be responsible for building the 'client-side' of our web applications. You should be able to translate our company and customer needs into functional and appealing interactive applications.

At our company, you will be working with the latest technologies and you will have the chance to advance and grow your career.

Our technology stack
For frontend development our tech stack is focused in Bootstrap, JavaScript, HTML, CSS/SCSS, ReactJs
.
   

Detyrat

What you will be doing:

 • Create user-friendly web applications;
 • Maintain and improve existing applications;
 • Identify the customer needs, understand their concerns and find the best solution;
 • Fix the bugs and prevent them in the future;
 • Develop, test and deploy the best code;
 • Build high-quality mockups and design different prototypes;
 • Always stay consistent with our brand guidelines;
 • Learn something new and try it;
 • Coach your colleagues, share your knowledge, generate ideas;
 • Make suggestions for better solutions to problems;
 • Team player with a good attitude;

Kualifikimet

What you need to be successful:

 • Two + years of experience as a Front-end Developer;
 • Very good knowledge of browser troubleshooting and debugging practices and techniques;
 • In-depth understanding of the entire web development process (design, development and deployment);
 • Proficiency with JavaScript, CSS, HTML5;
 • Experience with Bootstrap, Git;
 • Comfortable with Agile practices;
 • An ability to perform well in a fast-paced environment;
 • Critical thinker and problem-solving skills;
 • BSc degree in Computer Science or relevant field;
 • Fluency in English;  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
 • Salary: 800 -1000 euro

Our contact :  [email protected]  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".