Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i Punes: Social Media Specialist

 

Detyrat

Pershkrim i detyrave:

 • Zhvillon, zbaton dhe menaxhon strategjine e kompanise te mediave sociale pas kryerjes se kerkimit te konkurrenteve, percaktimit te platformes, mesazheve dhe identifikimit te audiences.
 • Planifikoni, krijoni, publikoni dhe shperndani permbajtje te re (duke perfshire tekstin origjinal, imazhet, videon dhe kodin) ne baza ditore qe nderton lidhje domethenese me klientet, rrit ndergjegjesimin per marken dhe inkurajon anetaret e komunitetit qe te angazhohen me brandin.
 • Bashkepunon me ekipet e marketingut per te zhvilluar fushata te mediave sociale dhe fushata te tjera online.
 • Qendron e perditesuar me praktikat dhe teknologjite me te fundit te mediave sociale.
 • Vendos dhe optimizoni faqet e kompanise brenda çdo platforme per te rritur dukshmerine e permbajtjes sociale te kompanise.
 • Monitoron SEO dhe angazhimin e klientit dhe sugjeroni optimizimin e permbajtjes.
 • Moderon permbajtjen e krijuar nga perdoruesit ne perputhje me politiken e kompanise.
 • Bashkepunon me dizajnin e webit, zhvillimin e webit, marketingun dixhital, marredheniet me klientet, ekipet e burimeve njerezore.
 • Krijon kalendaret editoriale dhe oraret e pershtatshme me audiencen.
 • Kap dhe analizon te dhenat / metrikat e duhura sociale, njohurite dhe praktikat me te mira te mediave sociale per te matur suksesin e çdo fushate te mediave sociale, me pas perdorni ate informacion per te permiresuar fushatat e ardhshme.

Kualifikimet

Kerkesa dhe kualifikime:

 • Diplome ne marketing, komunikim ose nje fushe te ngjashme.
 • Pervoje e deshmuar e punes si specialist i mediave sociale, duke perfshire pervojen me Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, etj.
 • Njohuri per Optimizimin e Motoreve te Kerkimit dhe Google Analytics.
 • Pervoja me mjete te menaxhimit te mediave sociale.
 • Mendje e forte krijuese.
 • Aftesi te shkelqyera organizative dhe multitasking.
 • Njohur me Microsoft Office dhe programet e dizajnit grafik, si Adobe Photoshop.
 • Aftesi te shkelqyera te komunikimit me shkrim dhe shkrimit te kopjeve.
 • Njohuri te kanaleve te shumta te marketingut ne internet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen: [email protected] duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".