Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-06-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Specialist Marketingu", sektori i Makinave me Qira ,ture dhe transferta.       
Qellimi i Pozicionit:
Pergjegjes per zhvillimin dhe ekzekutimin e fushatave te ndryshme marketing duke synuar marketimin profesional te sherbimeve te kompanise dhe rritje te imazhit te kompanise.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

  • Angazhohet ne zhvillimin dhe ekzekutimin e strategjive marketing.
  • Manaxhon deri ne detaje fushatat e ndryshme marketing ne perputhje me planin marketing te aprovuar.
  • Pergjegjes per permajtjen e te gjitha komunikimeve online ne te gjitha rrjetet sociale.
  • Menaxhon, miremban dhe përditëson faqen e internetit të kompanisë me informacion te ri dhe/ose kujdeset qe te evitohet cdo problematike qe mund te shfaqet ne funksionimin e faqes.
  • Propozon evente ku kompania mund te marre pjese per tu prezantuar sa me denjesisht me qellim promovimin e produkteve dhe risive.
  • Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi: Diplome Universitare ne Marketing.
Experienca: Preferohet me  eksperience pune ne marketing.
Aftesite:
Aftesi shume te mira organizuese dhe i vemendshem ndaj detajeve.
• Aftesi shume te mira teknike ne fushen e marketingut. Te jete kreativ.
• Aftesi per te punuar ne presion dhe per te manaxhuar disa procese ne te njejten kohe.
• Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
• Te jete proaktiv dhe te kete aftesi te marre iniciative.
• Zoteron aftesi te mira ne perdorimin e paketes Office dhe programeve kompjuterike.
• Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Specialist Marketingu" ne adresen tone te email: [email protected]
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".