Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comLushnje, Shqipëri 19-10-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës
03-10-2022

Përshkrimi

Të veprojë si pikë kryesore e kontaktit midis Bankës dhe një grupi të caktuar klientësh të përcaktuar si “Klientë SB”, të kryejë të gjitha aktivitetet për të zhvilluar biznesin duke patur një portfolio më në përputhje me politikat dhe procedurat e bankës; të gjenerojë biznes me qëllim që të realizoj buxhetin individual, sipas KPI të paracaktuara.

Detyrat

• Minumumi dy vjet përvojë pune në sektorin bankar, preferohet në rolet komerciale të
rrjetit dhe role të ngjashme në manaxhimin e portofolit të klientëve.
• Njohuri të mira të Pasqyrave Financiare të kompanive. Preferohet njohuri në
analizimin e kompanive që operojnë në sektorin agrobiznes.
• Aftësi për të bashkëvepruar në mënyrë efektive me njerëzit dhe për të punuar në
mënyrë të pavarur, si dhe në ekip.
• Aftësi shumë të mira komunikimi.
• Diplomuar në Ekonomi/Finance.
• Të ketë një anglishte të rrjedhshme.
• Mundësisht njohuri të gjuhës italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë:
• Një Curriculum Vitae
Aplikimi duhet të dërgohen jo më vonë se data 31 Tetor 2022 në adresën e emailit:

[email protected]

Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,000 degë dhe 7.2 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 12 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 4 22 76 000
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".