Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Regency Casino Tirana

Regency International Casino Nr. 1 në Industrinë e Argëtimit në Tiranë, SHQIPËRI. Kjo karrierë e shkëlqyer në Industrinë e Argëtimit ju ofron stabilitet të sigurt financiar në një ambjent të sigurt me kulturë ndërkombëtare. Nje nga arsyet qe e ben kompanine tone te jete e sukseshme dhe te eci perpara eshte stafi i kualifikuar i jone si dhe menyra e organizimit qe ne kemi, pasi punojme te gjithe se bashku si nje skuader per te e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Deshmoret e 4 shkurtit, Kompleksi Taiwan
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 428 0628

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-03-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Regency International Casino Nr. 1 në Industrinë e Argëtimit në Tiranë, Shqiperi. Kjo karrierë e shkëlqyer në Industrinë e Argëtimit ju ofron stabilitet të sigurt financiar në një ambjent të sigurt me kulturë ndërkombëtare. Nje nga arsyet qe e ben kompanine tone te jete e sukseshme dhe te eci perpara eshte stafi i kualifikuar i jone si dhe menyra e organizimit qe ne kemi, pasi punojme te gjithe se bashku si nje skuader per te ecur perpara dhe te arrijme objektivat tona ne menyre sa me profesionale

Regency International Casino kerkon te punesoj :

Slots Attendant & hostess (F)

Roli i ketij pozicioni eshte mikëpritja, asistence te pergjithshme, kujdesje ndaj klientit.

Kualifikimet

Kriteret për kandidatet:

 • Mosha 21 deri në 33 vjeçe
 • Të jenë të korrekte dhe të komunikueshme gjatë orarit të punës.
 • Të jenë të afta për të punuar në grup me kolegët dhe eprorët
 • Gjatesia e preferueshme mbi 1.68 cm dhe të paraqitshme.
 • Njohja e gjuhëve të huaja si anglishtja dhe gjuhë të tjera Europiane përbëjnë përparësi në përzgjedhje.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punës:

 • Puna është 8 orë në ditë 5 ditë në javë ( dy ditë janë pushim).
 • Ofrohet paga bazë 70.000 lekë të reja nga kompania plus bakshishe.
 • Puna është me 3 turne me rotacion.
 • Puna është me kontratë sipas rregullave të përcaktuar me ligj në kodin e punës.

Të interesuarat janë të lutura të dërgojnë cv e tyre me foto në adresën tonë të emailit [email protected]

 

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".