Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86313

Sistemuese ne Market

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sistemues

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Tirana Cash & Carry, operuese në treg prej më shumë se 25 vitesh, ofron vende pune për Sistemues ne market.


Detyrat

  • Të ndjek dhe sistemojë në rafte produktet ekskluzive të Tirana Cash & Carry.
  • Të informojë cdo ditë drejtuesin për punën e bërë.
  • Të informojë për gjendjen e produkteve në market, datat e skadencave dhe nevojën për furnizim duke bashkëpunuar me departamentin e shitjeve.
  • Raportime ditore apo javore tek eprori.

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar Arsimin e Mesëm.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe prezantuese të produkteve të kompanisë.
  • Të ketë aftësi bashkëpunuese dhe dëshirë për të punuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen elektronike: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin +355 69 406 5550.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tirana Cash & Carry shpk

Food & beverage
Të njohur për cilësinë, të dashur në shije!
Kompani që tregëton produkte ushqimore me shumicë për Market, Bar, Hotel, Restorant


INFORMACIONE KONTAKTI