Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ROAL FOOD

Kompani Distribucioni me Mallra Ushqimore. Ka rrjetin e saj te shperndares ne Shqiperi dhe ka strukturen e saj me Marres Porosie dhe Shperndares.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitjesh Ex-Van
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend pune Shperndares Porosie per qytetin e Tiranes.

Shperndarja me mjetin e punes (furgon) .  Do te beje shperndarjen e porosive neper pika shitjesh ne Tirane  supermarkete me mjetin e punes .

Avantazh nese ka eksperience te meparshme ne shperndarje distribucioni.  

Detyrat

  • Te shperndaje porosite me mjetin e punes ne kohe ne qytetin e Tiranes;
  • Te shperndaje me korrektesi dhe efikasitet porosite ne markete;
  • Te jete i shkathet, korrekt dhe pergjegjes per punen;
  • Te jete i komunikueshem dhe korrekt me koleget dhe klientet;
  • Te jete njohes i mire i zonave ne Tirane;
  • Te jete pergjegjes i mallrave ne ngarkim;
  • Te kete Eksperience ne shperndarje dhe shitje me kase fiskale.

Kualifikimet

  1. Mosha mbi 25 vjec.
  2. Duhet Te kete patente te klasit B;
  3. Prioritet; te kete 10 vjet drejtim mjeti .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne email : [email protected] ose te telefonojne ne 0686021526


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".