Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60703 Shpërndarës

Shofer
Tirane, Shqipëri 22-12-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shofer
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Albaphoto SHPK kërkon të rekrutojë staf për pozicionin:  Shpërndarës 
Paga e kenaqshme.

Të dhënat:
Pozicioni:  Shpërndarës
Vendndodhja: Tirana
Aplikimet mbyllen: 25.12.2021

Detyrat

-Përgjegjës për dorëzimin në kohë në destinacion të mallrave të porositura nga klienti;
-Bën shpërndarjen e produkteve/mallit nga magazina qendrore te klientët; 
-Përgjegjës për inventarin e mallit të marrë në dorëzim nga magazina dhë për dëmtimin e mallit gjatë transportit.
-Përgjegjës për masat administrative shtetërore për shkelje të Kodit Rrugor.
-Mban pastër dhe miremban mjetin si dhe gjithë asetet në perdorim.
-Mirëmban mjetin nga ana teknike.

Kualifikimet

-Arsim i mesëm 
-Eksperiencë si shofer mbi 3 vjet;
-Të jetë i pajisur me patente klasi B;
-Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vendndodhja: Rr.Shkelqim FushaPallati Nr. 28 ,1090 Tirane Kontrata: Sipas Kodit te Punes dhe Afatgjate
P.s Vetem personat e perzgjedhur do kontaktohen.
Email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ALBAPHOTO Sh.p.k

Albaphoto sh.p.k Authorized FUJIFILM Distributor Kompania eshte distributore rajonale e kompanise Japoneze FUJIFILM. Kompania procedon ne fushen e shitjeve te produkteve fotografike,makinerive te printimit,sherbimeve etj. Fujifilm është zhvilluar në një korporatë globale duke i shërbyer përdoruesve dhe tregjeve të biznesit. Fujifilm përpiqet vazhdimisht të gjejë zgjidhjet më të mira, që nga mikrosopia deri tek hapësira koz...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë