Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78315

Shofer shperndares porosish

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

Ita Union shpk kerkon te punesoje; Shofer shperndares porosish


Detyrat

  • Te shperndaje porosite me mjetin e punes ne Tirane dhe rrethe.
  • Te shperndaje me korrektesi dhe efikasitet porosite ne markete.

 


Kualifikimet

  • Te jete i shkathet ,korrekt dhe pergjegjes per punen. 
  • Te jete i komunikueshem dhe korrekt me klientet e koleget. 
  • Te jete njohes i mire i zonave ne Tirane 
  • Te kete eksperience ne shperndarje.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e meposhtem;

Tel; 0692026718

Ose mund te dergoni CV-te tuaja ne adresen e email-it; [email protected]  

Adresa:Rr Siri Kodra Tirane.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ITA-UNION SHPK

Jemi nje kompani qe shperndan kryesisht produkte ushqimore me nje game te gjere produktesh .


INFORMACIONE KONTAKTI