Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BIRRA TIRANA

Që prej krijimit të saj më 10 korrik 1960, Birra Tirana kompania më e madhe e prodhimit të birrës në Shqipëri, vazhdon tu shërbej me përkushtim konsumatorëve të saj besnik, duke ruajtur me fanatizëm të njëjtën shije dhe identitet të vecantë, që e bën atë jo vetëm birrën më të pëlqyer nga shqiptarët, por edhe një përfaqësuese të denjë midis birrave të tipit pilsner më të mira sot në Evropë dhe në botë.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Konferenca e Pezes"
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 04 222 9770

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-12-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

“Birra Tirana” sha e cila eshte kompani lider ne treg me objekt veprimtarie ne fushen e Prodhimit e tregtetimit te birres per vend dhe eksport, per  shkak të ristrukturimit është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale. 
Kjo shoqeri shpall konkursin per pozicionin e punes: “Shofer –Shperndares Birre” per Qytetet Tirane - Durres.

Kriteret dhe kushtet e nevojshme:
• Te kene mbaruar shkollen e mesme 
• Te jete i gatshem te punoj ne terren 
• Te njohe mire zonat ne Qytetet  e mesiperme 
• Te jete i pergjegjshem dhe i komunikushem me klientet 
• Te kete eksperienca te meparshme te ngjashme minimumi 1 vit 
• Te kete leje drejtimi te klasit C 

 Kandidatet duhet te paraqesin CV e dokumentat qe disponojne deri me 30.11.2020 ne adrese e emailit  [email protected]   

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".