Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86368

Shofer/Furnitor

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

KP Trading & Distribution shpk  kerkon te punesoje personel te ri, Shofer-Furnitor.


Kualifikimet

  • Patente te klasit B C.
  • Mundesisht te jene te pajisur me certifikate te aftesise profesionale (CAP).
  • Preferohet nen moshen 40 vjec.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Info ekstra:

  • Page konkuruese kundrejt tregut.
  • Magazinat ndodhen prane Yzberisht.
  • Kushte te mira pune dhe kujdes nga manaxhimi.

Email aplikimi: [email protected]

Ju mund te telefononi dhe per me shume informacion tek +355 68 20 87 550

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KP Trading & Distribution shpk

KP TRADING & DISTRIBUTION Ne jemi nje kompani distribucioni me experience 30 vjecare ne tregun e Tiranes. Sherbimi primar i kompanise tone eshte distribucioni i produkteve te kompanise Coca-Cola dhe Uji i ftohte Tepelene, Marketing & Distribution, Kraco . Kompania ofron kondita te mira dhe te rregullta pune me pagesa konkuruese ne treg.


INFORMACIONE KONTAKTI