Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Transporti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme te punesoje personel te ri, shofer-furnitor, me kriteret e meposhtme:

 • Patente te klasit B C.
 • Mundesisht te jene te pajisur me certifikate te aftesise profesionale (CAP).
 • Preferohet nen moshen 40 vjec.

  Info ekstra
 • Rroge teper konkuruese kundrejt tregut.
 • Magazinat ndodhen prane Yzberisht.
 • Kondita te mira pune dhe kujdes nga manaxhimi.

Email aplikimi: [email protected]

Ju mund te telefononi dhe per me shume informacion tek +355 69 665 6370

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


KP Trading & Distribution shpk

KP TRADING & DISTRIBUTION Ne jemi nje kompani distribucioni me experience 18vjecare ne tregun e Tiranes. Sherbimi primar i kompanise tone eshte distribucioni i produkteve te kompanise Coca-Cola dhe Uji i ftohte Tepelene. Nder vite kemi akumuluar edhe distribucionin e produkte te tjera por me volume me modeste. Kompania ofron kondita te mira dhe te rregullta pune me pagesa konkuruese ne treg.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Sabahudin Gabrani, magazinat e ish SMT
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0696656370

Profili i Kompanisë Kontakto KP Trading & Distribution shpk në WhatsApp Punët aktive të kompanisë