Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Kodi Punës: 81937

Shofer

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shofer

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Ritvani Gips & Bojra kerkon te punesoje : Shofer

 • Preferohet të ketë patentën e klasit B.
 • Të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet.
 • Të ketë aftësi komunikuese.
 • Të jetë i disponueshëm për të punuar full time.

Detyrat

 • Ekzekuton porositë e marra nga agjenti parashitës;
 • Sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë;
 • Vendos marëdhenie te mira komunikimi me klientët;
 • Eshtë në kontakt të vazhdueshëm me parashitesin për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin.

Kualifikimet

 • Preferohet të ketë patentën e klasit B.
 • Të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese.
 • Të jetë i disponueshëm për të punuar full time.

Shënime


Te interesuarit te  kontaktojne ne nr :  0694007554


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




Ritvani Gips & Bojra

Tregtim me shumcie dhe pakice, punime gipsi, lyerje, patinime, hidroizolime, fasada termike, duralumin, punime dekorative, transport, punime elektrike. Rikonstruksion, mur tulle, suvatime te brendshme dhe te jashtme, shtrim pllakash.
Tregti te produkteve te ndryshme per ngrohje. Tregti produkte te ndryshme industriale te te gjitha llojeve