Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66733 Shofer

Shofer
Tirane, Shqipëri 30-05-2022 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shofer
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-05-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore. Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit. Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershëm në biznes.

Aktualisht kompania jonë në zgjerim po kërkon të punësojë punonjës në pozicionin e Shoferit.

Detyrat

Përgjegjësitë e pozicionit:

 • Bën transportimin e mallrave nga magazina nëpër pikat e shitjes sipas porosive të magazinierit dhe nevojave të kompanisë.
 • Kujdeset për mirëmbajtjen e makines se dhene ne ngarkim, produkteve dhe mirorganizim e tyre.
 • Ndihmon në transportimin, ngarkimin dhe shkarkimin e produkteve, duke përdorur dhe të gjitha pajisjet ndihmëse të blera nga kompania për këtë detyrë si transpaleta, pirun apo automjete.
 • Kujdeset te kete gjithnje dokumentat e nevojeshme, faturen e shoqerimit me vete kur leviz me makine per shperndarjen e mallrave.
 • Përgjigjet për nxjerrjen saktë të mallrave sipas faturës dhe është përgjegjës për korrigjimet që bëjnë në fletë porosi që të mos të bëhen korigjime më mbrapa.
 • Dorëzon personalisht tek magazinieri të gjitha faturat për të evituar humbjen e faturës.
 • Realizon çdo detyrë shtesë të ngarkuar nga eprorët.

Kualifikimet

Kriteret dhe aftësitë e kërkuara:

 • Minimumi 2 vite eksperiencë të mëparshme në këtë pozicion;
 • Të zotëroj patentë të klasit B, klasi C përbën avantazh;
 • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm;
 • Mosha nga 30 deri në 50 vjeç.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit[email protected] brenda datës 30.05.2022.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group e specializuar ne sektorin ushqimor. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Dritan Hoxha", Mbrapa Godinës "Tendenc 3A", Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697006528

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë