Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66667 Shofer

Shofer
Tirane, Shqipëri 09-06-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shofer
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edil Project shpk shoqeri ndertimi e cila merret me transport hekuri kerkon te punesoje: Shofer

Kualifikimet

  • Kerkojme shofer me patente CE+Cap+Karte taografi;
  • Eksperienca e meparshme perben avantazh.

Shënime


Te ineteresuarit te kontaktojne ne nr 0692020907 ose 0697061111


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Edil Project shpk

“Edil Project Company” , themeluar ne vitin 2015 , me qender qytetin e Shengjin ,Lezhe , Shqiperi cel dyert per projektin me te ri . Te specializuar dhe me eksperience ne fushen e ndertimit te qendrave te banimit , te biznesit , hotelerise e turizmit . Vjen ne eksperiencen e disatë ne kete qytet . Nder to permenden nje sërë kompleksesh te tjera ne kete qytet te cilat jane : Dardania” dhe “Twin towers Hotel” e disa objekte te tje...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë