Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-08-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Transporti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin Shofer.

Detyrat

 • I sherben klientit me te gjitha kerkesat qe ai ka dhe rri ne dispozicion gjate diteve te javes, edhe nese nuk ka pune specifike per te bere.
 • Kujdeset per mirembajtjen e makines, miremban ate si nga ana gjenerike ashtu edhe nga ana e pastertise, duke bere kontroll ditor te gjendjes teknike te mjetit qe ka ne dorezim dhe dergimin e makines ne lavazh sa here te jete e nevojshme ose te pakten nje here ne jave. 
 • Te respektoje te gjithe sinjalistiken rrugore dhe rregullat e qarkullimit me makine ne cdo kohe.
 • Shoferi do te pergjigjet personalisht per to nga data e marrjes se makines ne perdorim deri ne dorezimin e saj.
 • Mban Logbook te perditshem me te dhenat per levizjet e tij ditore, dhe kontrollin ditor te makines (ne fillim dhe mbarim te dites se punes) dhe e dergon ate tek eprori i tij ne fund te cdo jave.
 • Respekton kodin e veshjes se kompanise.
 • Respekton kodin e etikes ne sjellje.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Minimalisht diplome e shkolles se mesme.

Eksperienca:

 • Te pakten 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.

Aftesite:

 • Te zoteroje patenten e klasit B.
 • Te zoteroje aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te jete person disponibel dhe fleksibel ne orare.
 • Te jete person i pergjegjshem dhe i besueshem.
 • Aftesi per te punuar nen presion.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e email-it [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim per Shofer".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".