Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BINNI

Binni eshte nje nder kompanite e para te Kosoves ne fushen e sherbimeve dhe prodhimeve te dyerve, dritareve dhe produkteve te tjera ne fushen e mobilierise, qe nga viti 1989.Binni eshte themeluar si biznes, ne vazhdim te tradites familjare. Kjo tradite eshte e bazuar ne traditen me te mire shqiptare te perpunimit te drurit dhe mobilierise, duke avancuar praktikat prodhuese dhe biznesore ne gershetim me praktikat me te mira nderkomb...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Tony Blair Stanoc i Epërm 42000, Vushtrri, Kosovë
 • Vushtrri, Kosovë
 • Tel: +377 (0) 45 520 205
 • Mobile:

 • Rr. Bekim Berisha-Abeja 30000, Pejë, Kosovë
 • Pejë, Kosovë
 • Tel: +377 45 101 851
 • Mobile:

 • Rr. L.Selo.1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel: +377 45 520 205
 • Mobile:

 • Rr. Ukë Bytyqi 20000, Prizren, Kosovë
 • Prizren, Kosovë
 • Tel: +377 45 101 852
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vushtrri, Kosovë 07-06-2020 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konkurs për plotësimin e vendeve të punës në Vushtrri: Shitës/e, Nga kandidatët kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale, Njohuri të gjuhës angleze. Shkathtësi të shkëlqyera ndërpersonale. Mirëpritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kërkesave.. PAGESA: Konkuruese. Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre së bashku me një fotografi në: [email protected] Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontakohen.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".