Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Di Casa Home Design

DI CASA Home Design ju ofron modelet me te rreja te mobileve, aksesor te ndryshem, Tryeza, Perde, Lluster, Garnitura,Tepiheve,Kuzhinave dhe shume gjera tjera per shtëpine tuaj. Adresa Prishtine : Magjistralja, Prishtine-Ferizaj Kilometri 3 Pristina Rrethi I Qagllavices Adresa Peje: Rruga “Beteja e koshares”

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Pejë, Kosovë 08-06-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"DICASA HOME DESIGN NJESIA PEJE DHE PRISHTINE

 SHPALL KONKURS PUNE PER KETE POZITE:

  • "Shitës/e"   ( njesia Peje 2 Pozita)

Kanditatet e interesuar duhet të kene përvojë pune  së paku 1 vit.

Përgjegjësitë dhe detyrat:

  • Të kenë aftësi të shkëlqyera .
  • Të jenë të shkathët në kryerjen e punëve dhe aftësi për organizimin e punëve sipas kërkesës së personit përgjegjës.
  • Të kenë aftësi organizuese dhe të jenë të aftë të punojnë në grup.

Adresa Peje: Rruga "Beteja e koshares" Peje  

Rrethi te Dulia.

NUMRI  I KONTAKTIT:
+383 48 60-00-02

+383 45 66-55-99

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".