Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MAGNIFLEX Fier

Magniflex eshte lideri ne bote ne prodhimin e dyshekeve dhe aksesoreve te gjumit. Filozofia e Magniflex, nuk eshte thjeshte te ofroje nje dyshek, por tju siguroje rehati te perhershme edhe ne baze te nevojave specifike te trupit te cdo individi.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 10-11-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Magniflex eshte lideri ne bote ne prodhimin e dyshekeve dhe aksesoreve te gjumit. Filozofia e Magniflex, nuk eshte thjeshte te ofroje nje dyshek, por tju siguroje rehati te perhershme edhe ne baze te nevojave specifike te trupit te cdo individi.
Magniflex investon gjithnje ne kerkim zhvillim dhe ne sherbimin e klientit. Per kete arsye, personeli i shitjes se Magniflex, perben ambasadorin kryesor te markes ne raport me klientet. 

Kualifikimet

Profili i Shitese ne Showroom1. Arsimi i larte.
2. Njoohje e gjuhes angleze dhje italiane perben avantazh.
3. Programet kompjuterike baze si paketa MO.
4. Te kete eksperienca te meparshme ne shitje ne showroom.
5. Mosha 25-40 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]
Tel. +355 0675497987


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".