Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pierre Cardin HOME është kompania më e madhe ekskluzive e tapetave dhe sixhadeve artizanale, tapeteve te bamboo-se dhe te punimeve handmade në Shqipëri dhe më gjerë. Emri i Pierre Cardin Home garanton cilesine dhe imazhin e padiskutueshem te stilit unik, cilesise absolute, dhe produkteve me fibra natyrale, anti-bakteriale, me veti nanoteknologjike, të vetmit tapet në Shqipëri të çertifikuar nga OECO-TEX. Te jesh pjese e Pierre Cardin Home, do te thote te punosh me profesionistet e vertete nen emrin e rendesishem te SuperBrandit Pierre Cardin.


Kualifikimet

CFARE TE DUHET QE TE PUNOSH ME NE:
• Te kesh te pakten 2-3 vite eksperience ne sektorin e shitjeve te mobilerive ose te tapeteve!
• Te kesh deshiren per te ecur perpara!
• Te kesh synimin per te kapur targetet dhe bonuset!
• Te kesh ndjenjen e konkurrences se shendoshe!
• Te komunikosh ne menyre korrekte dhe bindese!
• Te zoterosh nje nivel te kenaqshem te anglishtes, dhe/ose gjuheve te tjera!
• Te duash te jesh me i/e miri/a!
• Mosha 30-35 vjec perben avantazh!
• Njohurite bazike mbi Financa5 dhe Procesin e Fiskalizimit perbejne avantazh!
• Te jesh i/e orientuar drejt shitjeve dhe Retail!
• Te kesh komunikim te mire dhe i/e orientuar ndaj kujdesit per klientin!

PER TY OFROJME:
• Kushte ekselente pune!
• Paga te pakonkurrueshme!
• Ambiente moderne!
• Mundesi per te punuar me SuperBrandin Pierre Cardin!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]
Vendndodhja: Pallatet Delijorgji, Rr. e Kavajes, Tirane.
Nr telefoni: 0693890928
Instagram:
https://instagram.com/pierre_cardin_home?utm_medium=copy_link


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Pierre Cardin Home

Prestige Home e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2010 me hapjen e dyqanit te pare Pierre Cardin ne Shqiperi per shitjen e tapetave. Me pas kompania e zgjeroi aktivitetin duke shtuar linjen e Home me mobilje, dysheke dhe aksesore Pierre Cardin. Ne qershor te 2014 Pierre Cardin Home vjen me Show Room-in prej 3000 m2 qe gjendet ne autostraden Tirane Durres km 12, perballe me City Park. Ne showroom i eshte kushtuar nje vemendje...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Per fature e poste: Prestige Home Ad: Autostrada TR-DR km 10.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 600 0995

Profili i Kompanisë Kontakto Pierre Cardin Home në WhatsApp Punët aktive të kompanisë