Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shites/e ne Ekspozite.Billa & Co Shpk me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon:

Shites/e per ekspoziten e saj me vendodhje ne Kashar, Tirane.

Detyrat

Pershkrimi i vendit te punes:

  • Menaxhim i ekspozites ku perfshihen: (a. Kujdesi per perditesimin e artikujve te rinj ne ekspozite.b. Ideimi i vendosjes se produkteve estetikisht ne ekspozite.)
  • Prezantimi i produktit ekzistues dhe i produkteve te reja tek klientet.
  • Orientim dhe sugjerim per klientet mbi produktet dhe cmimet, duke u mbeshtetur ne kerkesat e tyre.
  • Faturimi i artikujve te shitur.
  • Ndjekja e procesit deri ne mberritjen e porosise prane klientit.

Kualifikimet

Kriteret e pranimit:

  • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative, per te zgjidhur situata te ndryshme me efikasitet.
  • Te gatshëm për të mësuar vazhdimisht dhe per t'i pare gjerat ne detaje.
  • Preferohet minimumi 2 vjet eksperience pune ne shitje ose menaxhim.
  • Preferohet te kete mbaruar arsimin e larte.
  • Kane perparesi kandidatet me eksperience pune ne shitjen e pllakave dhe hidrosanitareve.

Ju ofrojme:
1.Një mjedis pune stimulues.
2.Një punë me përgjegjësi të madhe.
3.Një punë me perspektive afatgjate.
4.Një pagë interesante. Ne ofrojmë një trajnim të plotë.
Gjatë këtij trajnimi ju do të njiheni me politikat tona te menaxhimit dhe departamentet perkatese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV bashke me leter motivimi ne adresen e meposhtme.
Kontakt: Billa & Co shpk, Autostrada Tirane - Durres, Km. 7 E-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".