Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Optika&More SHPK

Optika&More SHPK

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Myslym Shyri perball Okaidi dhe OTP Bank
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0696003001

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Optika&More me rritjen e biznesit ofron 3 vende pune ne poziten shitese ne dyqanin ne Tirane Rr. Myslym Shyri.   

Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte:  

  • Të ketë aftësi të shkëlqyera në marrëdhënie me njerëzit, motivimi dhe komunikimi;
  • Të ketë njohuri të gjuhës angleze ose italiane mesatare ose avancuar;
  • Të ketë aftësi ne programe kompjuterike si Office.


Te interesuarit te apikojne duke derguar nje CV ne adresen e email-it [email protected] 

Konkursi eshte i hapur deri me 31/03/2021
Ju mirepresim!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te apikojne duke derguar nje CV ne adresen e email-it [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".