Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Age Stop Switzerland

LINJË ZVICERANE PREMIUM PËR KUJDESJE NDAJ LËKURËS ME NJË MISION TË VETËM: SHKENCËN E TË QËNDRUARIT TË RINJ! Produktet tona janë të prodhuara 100% në Zvicër dhe kanë për qëllim të sjellin më të mirën në shkencën e anti-age , bazuar në zbulimet revolucionare të Swiss Snow Algae dhe nismës së Plant Stem Cell Research. PhytoCellTec™ Çelësi esencial i ndalimit të plakjes. www.phytocelltec.ch Snow Algae Powder™ Mundëson jetëgjatë...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-05-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shitësja e dyqanit merret me prezantimin dhe shitjen e produkteve duke dhënë informacione apo duke shpjeguar funksionet dhe cilësitë e këtyre produkteve.

Detyrat

 • Sigurohet që klientët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor;   
 • Mirëpret klientët  dhe i orienton drejt produktit/ produkteve që kërkojnë   
 • Informon klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demonstron apo shpjegojnë përdorimin dhe funksionimin e produktit për shitje;   
 • Këshillon klientin për përdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin përkatës;   -Informon klientin lidhur me çmimet e produktit dhe mënyrat e mundshme të pagesës;   
 • Kryen regjistrimin e shitjeve në regjistra përkatës ose kompjuter;
 • Harton kërkesën për furnizime në raste mungesash të produktit në njësinë e vet të shërbimit;   
 • Stivon dhe reklamon mallra për shitje duke përfunduar dhe paketim mallrave të shitur;   
 • Jep informacione shtesë lidhur me shërbimet e ndryshme që kryhen në njësinë e saj kur është e nevojshme;   
 • Kontrollon hartimin e faturave,  llogarive apo marrjen e pagesës përkatëse;   
 • Bën bilance ditore, mujore, vjetore të punës së kryer në njësinë e vet të shërbimit.

Kualifikimet

 • Edukimi:  Të ketë përfunduar shkolle te mesme   
 • Gjuhe te huaja: Anglisht.   
 • Njohuri kompjuterike: Paketa Microsoft Office   
 • Eksperienca e kerkuar: Mbi 1 vit eksperience ne fushën e shërbimit dhe shitjes, preferohet nese ka punuar ne sektorin e SKINCARE.  
 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën e emailit:  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".